Kapcsolat

2890 Tata,
Agostyáni út 5
Telefon: +36209464750
E-mail küldése

Álláslehetőség

Amennyiben a termékek felkeltették érdeklődését és részese kíván lenni a VIZULO Magyarország sikereinek többféle együttműködési lehetőséget kínálunk:

1. Belsőépítészek, villamos tervezők:

Amennyiben felkeltette érdeklődését termékkínálatunk és a saját tervezési projektekben az ügyfél jó minőségű kedvező árfekvésű termékekkel kívánja megoldani a világítást kérje közreműködésünket.

A lámpatestekről tervező állomány áll rendelkezésre, amelyet kérésre rendelkezésre bocsátunk, emellett igény esetén vállaljuk a világítási terv komplett elkészítését is.

Amennyiben Ön a technikai részletek iránt is érdeklődik szívesen fogadjuk bemutatótermünkben ahol lehetőség van a termékekkel és csapatunkkal való személyes megismerkedésre is.

Amennyiben igényli szívesen felkeressük Önt irodájában, nyomtatott katalógusokat örömmel bocsátunk a rendelkezésére

Amennyiben érdekli az együttműködés vegye fel velünk a kapcsolatot: vizulo@vizulo.com

2. Viszonteladók, kereskedők

Bővülő viszonteladói hálózatunkba viszonteladók jelentkezését várjuk.

3. Nyitott álláslehetőségek

Cégünk az alábbi pozíciókba keres munkatársat:

Villamosmérnök, villamos tervező:

Cégünk villamos tervező csapatába tervez akár tapasztalattal rendelkező, akár pályakezdő villamosmérnök, villamos tervező munkatársat.

Feladatok:

  • Villamos tervek készítése (beltér + kültér)
  • Világítási tervek készítése

Amit biztosítunk:

  • Rugalmas munkavégzés (akár irodai, akár home-office munkavégzés, igény esetén részmunkaidőben is)
  • Személyre szabott fejlődési program (kamarai jogosultság megszerzése, E.ON tervezői engedély megszerzése, szakirányú továbbképzések)
  • A személyes ambíciókhoz szabott juttatások
  • Fejlődési lehetőség, hosszú távú együttműködés

Elvárások:

  • Villamos tervezésben szerzett tapasztalat
  • Előny a meglévő tervezői jogosultság

VIZULO Magyarország - Magyar